De bubbels kunnen open: Esmee rondt haar afstudeerstage bij 123Advies succesvol af!
Team 123Advies heeft de afgelopen periode versterking gehad van Esmee Disberg, een enthousiaste HBO Management-studente. Tijdens haar afstudeerstage heeft ze zich vastgebeten in een belangrijk vraagstuk rondom de processen binnen 123Advies, en met succes! Haar scriptie en plan bleken een schot in de roos.
Esmee liep haar stage onder de begeleiding van Stefanie en was al snel een waardevolle toevoeging aan het team. Met haar frisse blik wist ze ons te verrassen en te inspireren. Esmee: “Vanaf het eerste moment voelde ik me welkom bij 123Advies. De vrijheid om mijn onderzoek vorm te geven en de betrokkenheid van het team hebben ervoor gezorgd dat ik hier echt heb kunnen groeien. Ik ben blij dat mijn plan zo goed ontvangen is!”
Stagebegeleider Stefanie: “Esmee heeft zich laten zien als een ambitieuze en leergierige stagiaire. Haar inzichten en harde werk hebben bijgedragen aan een mooie inzichten binnen ons bedrijf waarmee we aan de slag kunnen. We zijn trots op haar en wensen haar veel succes in haar verdere carrière!”
Bij 123Advies geloven we in jong talent en investeren we graag in de ontwikkeling van stagiaires. Wil jij ook stagelopen bij een bedrijf waar jouw ideeën en inzet écht van waarde zijn? Neem contact met ons op!