Tijd is je grootste voordeel
Bij pensioenopbouw speelt tijd een belangrijke rol. Wanneer je vroeg begint met sparen of beleggen voor je pensioen, profiteert je vermogen jarenlang van rendement. Daardoor kan een relatief kleine inleg uiteindelijk uitgroeien tot een aanzienlijk bedrag.
Wie pas vlak voor zijn pensioen begint, moet vaak een veel hogere maandelijkse inleg doen om hetzelfde resultaat te bereiken.
Profiteer van belastingvoordeel
Extra pensioen opbouwen kan niet alleen interessant zijn voor later, maar ook voor nu. Wanneer je jaarruimte of reserveringsruimte hebt, kun je een inleg in een lijfrente vaak aftrekken van je belastbaar inkomen. Daardoor profiteer je mogelijk direct van belastingvoordeel.
Voor veel mensen is dit een voordeel waar zij zich niet van bewust zijn.
Is extra pensioen opbouwen interessant voor jou?
Iedere financiële situatie is anders. Daarom is het verstandig om vooraf te bekijken welke mogelijkheden er voor jou zijn. Onze lijfrenteadviseur Stefanie helpt je graag om inzicht te krijgen in jouw pensioenopbouw, eventuele fiscale voordelen en de mogelijkheden om extra vermogen op te bouwen voor later.
Benieuwd hoeveel verschil op tijd beginnen voor jou kan maken?
Plan eenvoudig een afspraak in met Stefanie door op onderstaande knop te klikken of bel 055 790 88 11.